У К Р А Ї Н А

П О Г Р Е Б И Щ Е Н С Ь К А       М І С Ь К А      Р А Д А

В І Н Н И Ц Ь К О Ї         О Б Л А С Т І

                                                           Р І Ш Е Н Н Я                        

 

16 квітня 2014 р.   № 207                                                        42 сесія  6 скликання

Земельні питання

«Про сплату земельного податку»

 

 

    Розглянувши пропозицію постійних комісій міської ради  з питань регулювання земельних відносин, охороні навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення та з питань планування бюджету, фінансів та цін щодо обмеження у наданні пільги зі сплати земельного податку, листів Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, управління фінансів Погребищенської райдержадміністрації про перегляд рішень органів місцевого самоврядування в частині доцільності надання пільг зі сплати податків суб»єктами господарювання, та керуючись розпорядженням КМУ від 01.03.2014 р. № 156 – р « Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 р. в процесі їх виконання» , ст..25, п.34, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 374 Цивільного Кодексу України, ст. 278, 284 Податкового Кодексу України, Закону України «Про звернення громадян», сесія  міської  ради

 

                                                        в  и  р  і  ш  и  л  а: 

 

1. Зупинити з 01.05.2014 р. надання пільги зі сплати земельного податку Державному територіально – галузевому  об»єднанню «Південно – західна залізниця»,  яка  підлягає зарахуванню до міського бюджету за земельні ділянки на території м.Погребище, на яких розташовані відокремлені підрозділи даного об»єднання, за виключенням земельних ділянок, на яких розташовані об»єкти нерухомого майна, що передані в оренду і використовуються для комерційних потреб.

 

2. Дане  рішення набирає чинності з 1 травня 2014 р.  і діє до 31 грудня 2014 р.

 

3. Дане рішення направити:

- Державному територіально – галузевому об»єднанню «Південно – західна залізниця»;

- Погребищенському відділенню Козятинської ОДПІ.

 

4. Дане рішення опублікувати на сайті міської ради.

 

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  здійснює  постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин, охороні навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення ( голова комісії Дітковський С.І.).

 

 

 

               Міський  голова                                                  А.Білик

 

 

Погода
Погода у Погребищі

вологість:

тиск:

вітер: