Вовченко Віктор Миколайович - голова с. Адамівка

Голова Адамівської сільради - Вовченко Віктор МиколайовичВовченко Віктор Миколайович народився  5 липня 1973 року  с. Адамівка  Погребищенського району,  Вінницької області,  в сім’ї колгоспників. В 1992 році закінчив Ладижинський радгосп-технікум. З 1992 по 1996 рік працював майстром –наладчиком відділку «Дружба», Погребищенського цукрокомбінату. Працював бригадиром тракторно-рільничої бригади, був завідуючим тваринницьким комплексом  на ст. Погребище-1. З 2001-2007 року працював електромонтером в Козятинській дистанції електропостачання.

В листопаді 2010 році обраний  головою Адамівської сільської ради.

Сільська рада – це найвищий і найвідповідальніший виконавчий орган територіальної громади. Проблеми села треба вирішувати постійно – це насамперед, проблеми людей, їх насущні нужди, їх пошуки справедливості і захисту.  А крім цих завдань, які стосуються села в цілому.  За 1 рік  роботи на посаді сільського голови зроблено чимало роботи:

  • впорядковано кладовище в с. Адамівка;
  • зроблено поточний ремонт сільської ради тощо.

Мало не щодня приходять  до сільського голови односельці,  хто за  порадою чи з клопотанням, а хто-може і на сусіда поскаржитись.

Віктор Миколайович завжди знайде добре, щире слово, розрадить, допоможе. Помічником та порадником голови є депутати сільської ради, які завжди активно обговорюють кожне питання на сесії, знають проблеми кожного мешканця свого виборчого округу, проводять роз’яснювальну роботу з різних питань. Сільські депутати не звільнені від роботи і мусять знаходити компроміс між власною роботою і виконанням обов’язків депутата.

Погода
Погода у Погребищі

вологість:

тиск:

вітер: